HİZMETLERİM

Bireysel Terapi Nedir?

Bireysel terapi ya da bireysel psikoterapi, danışan ile psikoterapist arasında birebir şekilde gerçekleştirilen, psikolojik değerlendirme ve psikoterapötik müdahalelerin kullanımı gibi süreçleri içeren, yapılandırılmış, amaca yönelik, danışan ve psikoterapist arasındaki güven ilişkisine dayanan çalışmalardır.

Aile ve Çift Terapisi Nedir?

Aile ve çift terapisi; bireylerin yaşadıkları problemleri tarafsız ve bu konuda eğitim almış bir uzman eşliğinde çözmelerine ve ilişkilerinden daha fazla doyum almalarına olanak sağlayan bir psikoterapi yöntemidir.

ÇOCUK DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Çocuklar gelişimsel süreçlerinde bulundukları yaş gruplarına özel sosyal, duygusal, davranışsal anlamda bazı problemler yaşayabilirler, ve bir sorunları olduğunda direkt ifade edemeyebilirler. Bu davranışsal ve duygusal anlamda değişimler ile problemi çevrelerine yansıtabilirler.

ONLİNE TERAPİ NEDİR?

Danışanların çeşitli web aracılığıyla psikolojik destek aldıkları bir terapi şeklidir. Online terapi, yapılan ortam açısından klasik terapilerden farklı olsa da klasik terapiler için geçerli olan bütün kurallar online terapi için de geçerlidir.

EMDR NEDİR?

EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), Türkçe açılımıyla Göz Hareketleriyle Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşleme, 1987 yılında ünlü Psikolog Francine Shapiro tarafından keşfedilen bir psikoterapi tekniğidir.

ERGEN TERAPİSİ NEDİR?

Her birey, çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde zorluk yaşamaktadır. Duyguların hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışırken, bedensel değişim ve gelişim de devam etmektedir. Ergenlik bireyin gelişim süreci boyunca en hızlı gelişme, büyüme ve olgunlaşma sürecine girdiği ikinci dönemdir.

CAS TESTİ NEDİR?

Çocuk neyi NASIL öğreniyor ve hangi alanları NEDEN öğrenemiyor kısmında ayrıntı bilgi verir. Testin sonunda çocuğun güçlü yanları ve geliştirmesi gereken yanları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olup daha nokta atışı bir destek alabilirsiniz.

ÖZGÜL ÖĞRENME TESTİ NEDİR?

Özgül Öğrenme Güçlüğü,zekası normal olmasına rağmen, dinleme, düşünme, anlama, kendini ifade etme, okuma yazma veya matematik becerilerinde çocuğun yaşıtlarına ve zekasına oranla düşük başarı göstermesidir.

+90 (553) 289 85 18

Cevizli mahallesi Tugay Yolu Caddesi Nuvo Dragos Sitesi A blok 7 Numara
Maltepe / İstanbul

2021© 

Arguman Dijital
İletişime Geç...
Mesaj
Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?