HAKKIMDA

Büşra Eren Eğitim Hayatı

Lisans eğitimini 2014 yılında Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamladı. Öğrenciliği sürecinde ‘ Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ve “Adliye Denetim Serbestlik Müdürlüğünde” psikoloji stajını tamamlamıştır. 2017 yılında Psikodinamik Aile Terapisi’ konulu bitirme projesi ile yüksek lisans eğitimini tamamlamış ve Klinik Psikoloji uzmanlığını almıştır.

Lisans ve Yüksek lisans eğitimlerine ek olarak; 2016 yılında MMPI, Catell 3A, Catell 2A, Alexander, Porteus labirent Testi, Good Enough, AGTE, Peabody, Gesell, Metropolitan, Bender Gestalt, Benton, Draw a Person, Standardize Mini Mental test eğitimlerini tamamlamıştır. 2016 yılında Marmara Üniversitesinden (450 saat) “Aile Danışmanlığı eğitimini almıştır. 2017 yılında Albert Ellis Enstitüsünde “ Rasyonel Duyguca Davranışçı Terapi & Bilişsel Davranışçı Terapi “ eğitimini almıştır. 2018 yılında Başkent Üniversitesi onaylı ‘Oyun Terapisi’ eğitimini almıştır. 2019 yılın da İstanbul Üniversitesinden CAS Bilişsel Değerlendirme Testi ( Cognitive Assesment System) uygulayıcı sertifikasını hak kazanmıştır. 2019 yılında “NLP” Eğitimini almıştır.

Profosyonel yaşantısına İstanbul’da ; 2014- 2015 yılları arasında Rehabilitasyon Merkezinde psikolog olarak çalışmıştır. Daha sonra özel bir hastanede 2015-2017 yılları arasında Hasta Hakları Sorumlusu olarak görev almıştır. 2017-2019 yılları arasında özel bir danışmanlık merkezinde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır.
Türk Psikologlar Derneği (TPD) üyesidir.

Büşra Eren 2018 yılından beri Clinica Dragos Psikoloji’de çocuk, ergen, çift ve aile terapisi alanında hizmet sağlamaktadır. Ayrıca yarı zamanlı olarak bir anaokulunda psikolog olarak görev yapmaktadır.

İletişime Geç...
Mesaj
Hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?